Витяжка Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 чорний (305.0665.391)
Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 чорний нержавіюча сталь чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap kuchenny Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 305.0665.391 czarn | 3 169 zł |
Okap do zabudowy FRANKE Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 czarny mat (305 | 3 169 zł |
FRANKE studio 305.0665.391 FBFP BK MATT A52 Czarny mat Okap do wbudowania | 3 169 zł |
Okap szafkowy FRANKE FBFP BK MATT A52 305.0665.391 Indywidualne Wyceny! Sp | 3 169 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52
Ціни на Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 нержавіюча сталь | від 2 949 zł | 3 пропозиції | ||
Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 чорний | від 3 169 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →