Okap Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 czarny (305.0665.391)
Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 czarny czarny stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 305.0665.391 czarn | 3 169 zł |
Okap do zabudowy FRANKE Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 czarny mat (305 | 3 169 zł |
FRANKE studio 305.0665.391 FBFP BK MATT A52 Czarny mat Okap do wbudowania | 3 169 zł |
Okap szafkowy FRANKE FBFP BK MATT A52 305.0665.391 Indywidualne Wyceny! Sp | 3 169 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52
Ceny na Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Flush Premium FBFP BK MATT A52 czarny | od 3 169 zł | 8 oferty | ||
Franke Box Flush Premium FBFP XS A52 stal nierdzewna | od 2 949 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →