Okap Franke Style Plus FST PLUS 1208 X stal nierdzewna (305.0572.836)
Franke Style Plus FST PLUS 1208 X stal nierdzewna 2022 rokStyle |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Style Plus FST PLUS 1208 X stal nierdzewna
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap do zabudowy FRANKE Style Lux FST PLUS 1208 X stal szczotkowana (305.0 | 2 959 zł |
Okap FRANKE Style Lux FST 305.0572.836 Stalowy | Bezpłatny transport | 2 960 zł |
Okap FRANKE Style Lux FST 305.0572.836 Stalowy | Bezpłatny transport | Rat | 2 959 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →