Okap Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 czarny (325.0678.073)
Zdjęcia 4 |
Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 czarny |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 czarny
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap kuchenny Franke Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 czarny mat 325.0678.0 | 14 699 zł |
Okap FRANKE Mythos T-shelf FMY BK MATT F180 | 14 699 zł |
Okap wyspowy FRANKE Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 czarny mat (325.0678.0 | 14 699 zł |
FRANKE studio 325.0678.073 Okap Mythos T-Shelf FMY BK MATT F180 | 14 699 zł |
pokaż 3 oferty
PolecamyPorównaj w tabeli →