Витяжка Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий
Фото 6 |
Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий білий коричневий |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap sufitowy ELICA LULLABY @ WH WOOD/A/120 | 11 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA LULLABY @ WH WOOD/ | 12 999 zł |
Okap sufitowy ELICA Lullaby @ WH WOOD/F/120 PRF0167049 - Użyj kodu EL10 - | 12 999 zł |
Okap sufitowy ELICA LULLABY WH WOOD/F/120 | 12 999 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Elica Lullaby WH Wood/A/120
Ціни на Elica Lullaby WH Wood/A/120 |
---|---|---|---|---|
Elica Lullaby WH Wood/A/120 білий | від 11 999 zł | 10 пропозицій | ||
Elica Lullaby Wood/A/120 коричневий | від 11 999 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →