Okap Elica Lullaby WH Wood/A/120 biały
Zdjęcia 6 |
Elica Lullaby WH Wood/A/120 biały biały brązowy |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Elica 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Elica.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Elica Lullaby WH Wood/A/120 biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap sufitowy ELICA LULLABY @ WH WOOD/A/120 | 11 999 zł |
WYSYŁKA do 48H*|rabat 10kod: ELI10 Okap sufitowy ELICA LULLABY @ WH WOOD/ | 12 999 zł |
Okap sufitowy ELICA Lullaby @ WH WOOD/F/120 PRF0167049 - Użyj kodu EL10 - | 12 999 zł |
Okap sufitowy ELICA LULLABY WH WOOD/F/120 | 12 999 zł |
Okap Elica LULLABY @ WH WOOD/F/120 PRF0167049 pochłaniacz | 12 999 zł |
Modyfikacje Elica Lullaby WH Wood/A/120
Ceny na Elica Lullaby WH Wood/A/120 |
---|---|---|---|---|
Elica Lullaby WH Wood/A/120 biały | od 11 999 zł | 6 oferty | ||
Elica Lullaby Wood/A/120 brązowy | od 11 999 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →