Витяжка Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь
Фото 4 |
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Okap wyspowy Franke Smart FSMS F42 SS/BK Matt 345.0654.870 | 3 609 zł |
Okap kuchenny Franke Smart FSMS F42 SS/BK MATT 345.0654.870 stal szlachetn | 3 609 zł |
Okap FRANKE Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT | 3 609 zł |
Okap wyspowy FRANKE Smart FSMS F42 SS/BK MATT stal szczotkowana + czarny m | 3 609 zł |
Okap wyspowy FRANKE Smart FSMS F42 SS/BK MATT stal szczotkowana + czarny m | 3 609 zł |
ще 4 пропозиції
Модификації Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT
Ціни на Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT |
---|---|---|---|---|
Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT білий | від 3 549 zł | 4 пропозиції | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT нержавіюча сталь | від 3 609 zł | 9 пропозицій | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 BK MATT чорний | від 3 609 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →