Okap Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT stal nierdzewna
Zdjęcia 4 |
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT stal nierdzewna |
|
Jaki okap kuchenny wybrać?Sekrety wyboru okapu, który będzie odpowiadał wszystkim parametrom i posłuży wiele lat
Jak wyczyścić okapWażna jest nie tylko czystość zewnętrzna i atrakcyjność okapu, ale także stan jego części wewnętrznych.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT stal nierdzewna
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Okap wyspowy Franke Smart FSMS F42 SS/BK Matt 345.0654.870 | 3 609 zł |
Okap kuchenny Franke Smart FSMS F42 SS/BK MATT 345.0654.870 stal szlachetn | 3 609 zł |
Okap FRANKE Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT | 3 609 zł |
Okap wyspowy FRANKE Smart FSMS F42 SS/BK MATT stal szczotkowana + czarny m | 3 609 zł |
Okap wyspowy FRANKE Smart FSMS F42 SS/BK MATT stal szczotkowana + czarny m | 3 609 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT
Ceny na Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT |
---|---|---|---|---|
Franke Smart Suspended FSMS F42 WH MATT biały | od 3 429 zł | 12 oferty | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 BK MATT czarny | od 3 431 zł | 9 oferty | ||
Franke Smart Suspended FSMS F42 SS/BK MATT stal nierdzewna | od 3 609 zł | 9 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →