Zlewozmywak kuchenny Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 860x500
Zdjęcia 2 |
Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Smart SRL 611-86 101.0356.723 860x500
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort Franke smart srl 611-86 xl stal | 1 009 zł |
Zlewozmywak stalowy Franke Smart SRL 611-86 XL Stal szlachetna len 101.036 | 1 009 zł |
Zlewozmywak FRANKE Smart SRL 611-86 XL 101.0368.324 Len | 650 zł |
Zlew stalowy Franke Smart SRL 611-86 XL 101.0368.324 stal szlachetna len | 807 zł |
pokaż 9 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →