Кухонна мийка Franke Orion OID 651 114.0316.242 1000x510
Фото 4 |
Franke Orion OID 651 114.0316.242 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orion OID 651 114.0316.242 1000x510
Усі ціни 21 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak FRANKE Orion OID 651-100 114.0286.461 Onyx | 567 zł |
Franke Orion OID 651 Tectonite Szary | 595 zł |
Zlewozmywak FRANKE Orion OID 651-100 114.0476.403 Kamienny szary | 629 zł |
Zlewozmywak Franke Zlewozmywak 1,5-komorowy z ociekaczem Orion OID 651 Tec | 567 zł |
ще 16 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →