Кухонна мийка Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259 860x510 ліва
Відео 4Фото 13 |
Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259 860x510 ліва 860x510 права |
|
Мийка оснащена системою Fast Fix для легкого монтажу
Отвір під змішувач зазначено на кресленні
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259 860x510 ліва
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke BWX 220-54-27 1270557960 zlewozmywak kuchenny Slim Top stal szlache | 6 948 zł |
Zlew stalowy Franke Center BWX 220-54-27 127.0557.960 stal szlachetna szcz | 6 949 zł |
Zlew FRANKE Box Center BWX 220-54-27 (komora LEWA) stal SZCZOTKOWANA + akc | 6 949 zł |
FRANKE studio 127.0557.960 BWX 220-54-27 komora z akcesoriami z prawej str | 6 949 zł |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259
Ціни на Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259 |
---|---|---|---|---|
Franke Box Center BWX 220-54-27 TL 127.0538.259 860x510 ліва | від 6 948 zł | 10 пропозицій | ||
Franke Box Center BWX 220-54-27 TL WCL 127.0538.260 860x510 права | від 6 949 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →