Кухонна мийка Alveus Niagara 20 465x465
Фото 3 |
Alveus Niagara 20 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Alveus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Alveus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Alveus Niagara 20 465x465
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Alveus 1122011 NIAGARA 20 Podtynkowy montaż zlewu kuchennego granitu Biały | 660 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 20 1122055 Beż | 549 zł |
ALVEUS NIAGARA 20 zlewozmywak granitowy biały | 620 zł |
Zlewozmywak ALVEUS Niagara 20 1122055 Beż | 520 zł |
Zlewozmywak Alveus Niagara 20 granitowy beżowy | 620 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →