Змішувач Franke Lina Pull Out 115.0626.088
Фото 8 |
Franke Lina Pull Out 115.0626.088 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Lina Pull Out 115.0626.088
Усі ціни 54 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
FRANKE 1150626087 Lina Semi-Pro Bateria kuchenna Chrom/Szary Mały 115.0626 | 630 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke lina semi pro | 949 zł |
Bateria Franke Lina Semi-Pro Chrom/Czarny | 949 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.088 Chrom/biały | 657 zł |
Bateria FRANKE Lina 115.0626.088 Chrom/biały | 657 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →