Змішувач Franke Atlas 120.0179.978
Фото 3 |
Franke Atlas 120.0179.978 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Atlas 120.0179.978
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 1200179978 kran do zlewu kuchennego ze stali nierdzewnej ze stałym | 1 749 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke Zestaw atlas clear water z filtrem | 2 559 zł |
Bateria kuchenna z filtrem wody Franke Atlas Celar Water 120.0179.978 stal | 1 749 zł |
Franke Atlas Clear Srebrny Stal szlachetna | 1 749 zł |
FRANKE Zestaw Atlas Clear Water z filtrem Franke Clear Water Stal szlachet | 2 559 zł |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →