Bateria wodociągowa Franke Atlas 120.0179.978
Zdjęcia 3 |
Franke Atlas 120.0179.978 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Atlas 120.0179.978
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1200179978 kran do zlewu kuchennego ze stali nierdzewnej ze stałym | 1 749 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke Zestaw atlas clear water z filtrem | 2 559 zł |
FRANKE Zestaw Atlas Clear Water z filtrem Franke Clear Water Stal szlachet | 2 559 zł |
Franke Atlas Clear Srebrny Stal szlachetna | 1 749 zł |
Bateria kuchenna z filtrem wody Franke Atlas Celar Water 120.0179.978 stal | 1 749 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →