Змішувач Franke Orbit Pull Out 115.0623.055
Відео 1Фото 3 |
Franke Orbit Pull Out 115.0623.055 |
|
Ламінарний потік води запобігає її розбризкуванню. Картридж Water Saving.
Двоступенева подача води зменшує споживання води до 50%. При піднятті важеля змішувача подача води відкривається наполовину, а якщо потрібно більший потік, потрібно нахилити важіль більше.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Orbit Pull Out 115.0623.055
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke 1150623147 Wyciągany orbity - chromowany/cappuccino kran do zlewozm | 649 zł |
Bateria kuchenna Franke Orbit pull-out 115.0623.147 chrom / cappuccino | 695 zł |
Franke Orbit Pull-Out Chrom/Cappuccino Stal szlachetna | 616 zł |
Franke Orbit Pull-Out Chrom/Cappuccino Stal szlachetna | 649 zł |
Bateria FRANKE ORBIT PULL-OUT cappuccino + chrom (115.0623.147) PREMIUMPAR | 616 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →