Bateria wodociągowa Franke Orbit Pull Out 115.0623.055
Wideo 1Zdjęcia 3 |
Franke Orbit Pull Out 115.0623.055 |
|
Laminarny przepływ wody zapobiega rozpryskiwaniu. Wkład oszczędzający wodę.
Dwustopniowe zaopatrzenie w wodę zmniejsza zużycie wody nawet o 50%. Podniesienie dźwigni kranu otwiera dopływ wody do połowy, a jeśli wymagany jest większy przepływ, bardziej przechylić dźwignię.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Orbit Pull Out 115.0623.055
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1150623147 Wyciągany orbity - chromowany/cappuccino kran do zlewozm | 649 zł |
Bateria kuchenna Franke Orbit pull-out 115.0623.147 chrom / cappuccino | 695 zł |
Franke Orbit Pull-Out Chrom/Cappuccino Stal szlachetna | 616 zł |
Franke Orbit Pull-Out Chrom/Cappuccino Stal szlachetna | 649 zł |
Bateria FRANKE ORBIT PULL-OUT cappuccino + chrom (115.0623.147) PREMIUMPAR | 616 zł |
pokaż 6 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →