Bateria wodociągowa Franke Vital S 120.0621.228
Wideo 4Zdjęcia 7 |
Franke Vital S 120.0621.228 |
|
Zawiera 2 filtry Vital: High Performance i High Flow. Filtr pomaga poprawić smak wody, usunąć nieprzyjemne zapachy. Przeprowadza filtrację mikrocząstek plastiku, rdzy i osadu, usuwa pestycydy.
Wydajność jednej kapsuły filtrującej: 500 l.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Vital S 120.0621.228
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke VITAL S 1200551220 bateria zlewozmywakowa Noir Mat/Acier Optique 12 | 1 429 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke vital s | 1 899 zł |
Bateria kuchenna z filtrem wody Franke Vital S 120.0621.311 czarny stal / | 2 179 zł |
FRANKE Bateria Vital S Czarna stal/stal optyczna 120.0621.311 | 2 179 zł |
FRANKE studio 120.0621.228 Vital Bateria do filtrowania wody chrom/gun met | 1 899 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →