Bateria wodociągowa Franke Orbit Pull Out 115.0569.461
Zdjęcia 9 |
Franke Orbit Pull Out 115.0569.461 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Orbit Pull Out 115.0569.461
Wszystkie ceny 43 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke 1150623057 Orbit wyciągany chromowany/onyks kran do zlewozmywaków k | 700 zł |
Komfort Bateria Zlewozmywakowa Franke orbit pull-out | 799 zł |
Bateria Franke Orbit Chrom/Onyx 115.0623.057 | 869 zł |
Bateria FRANKE Orbit 115.0569.461 Stal szlachetna | 853 zł |
Bateria FRANKE Orbit 115.0569.461 Stal szlachetna | 853 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →