Bateria wodociągowa Franke Sirius L Pull Out 115.0668.280
Zdjęcia 8 |
Franke Sirius L Pull Out 115.0668.280 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius L Pull Out 115.0668.280
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
FRANKE 1150668279 Sirius L Side pull-out armatura zlewozmywakowa chrom/ony | 549 zł |
Bateria kuchenna Franke Sirius L Side pull-out 115.0668.280 chrom | 591 zł |
Franke Sirius L Side Pull-Out Kamienny szary/Chrom Mosiądz | 539 zł |
Franke Sirius L Side Pull-Out Kamienny szary/Chrom Mosiądz | 609 zł |
Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką Sirius L Side Franke | 469 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →