Zlewozmywak kuchenny Franke Sirius SID 160 125.0252.219 560x440
Zdjęcia 9 |
Franke Sirius SID 160 125.0252.219 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Sirius SID 160 125.0252.219 560x440
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke Sirius -sink -160 SID -160 60CM BIAŁY Polar | 869 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 160-34-16 125.0501.042 Kamienny szary | 957 zł |
Franke Sirius SID 160 Tectonite Kamienny szary | 957 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 160-34-16 125.0501.042 Kamienny szary | 979 zł |
pokaż 16 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →