Кухонна мийка Franke Sirius SID 160 125.0252.219 560x440
Фото 9 |
Franke Sirius SID 160 125.0252.219 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 160 125.0252.219 560x440
Усі ціни 29 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke Sirius -sink -160 SID -160 60CM BIAŁY Polar | 892 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 160-34-16 125.0501.042 Kamienny szary | 957 zł |
Franke Sirius SID 160 Tectonite Onyx | 949 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 160-34-16 125.0501.042 Kamienny szary | 957 zł |
Zlewozmywak Franke Sirius SID 160 Tectonite onyx (125.0331.037) | 878 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →