Кухонна мийка Franke Sirius SID 610 114.0205.049 560x530
Фото 6 |
Franke Sirius SID 610 114.0205.049 450x530560x530 |
|
Намічений на кресленні отвір під змішувач вибивається.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Sirius SID 610 114.0205.049 560x530
Усі ціни 46 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 610-49 114.0205.051 Biały polarny | 515 zł |
Franke Sirius SID 610 Tectonite Beżowy | 529 zł |
Zlewozmywak Franke Sirius SID 610 Tectonite onyx (114.0205.049) | 532 zł |
Zlewozmywak FRANKE Sirius SID 610-49 114.0205.051 Biały polarny | 515 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Sirius SID 610 114.0205.049
Ціни на Franke Sirius SID 610 114.0205.049 |
---|---|---|---|---|
Franke Sirius SID 610-40 114.0497.988 450x530 | від 515 zł | 41 пропозиція | ||
Franke Sirius SID 610 114.0205.049 560x530 | від 505 zł | 48 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →