Кухонна мийка Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500
Фото 8 |
Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500
Усі ціни 87 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak granitowy Franke Basic BFG 611-97 Czarny mat/czarny odpływ 114 | 1 459 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-97 114.0693.556 Czarny mat | 1 065 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-97 114.0676.291 Czarny matowy | 969 zł |
Zlew granitowy Franke Basis BFG 611-97 114.0676.290 biały polarny | 1 135 zł |
Franke Basis BFG 611-97 Granitowy Beżowy | 1 007 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932
Ціни на Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 |
---|---|---|---|---|
Franke Basis BFG 611-62 114.0272.595 620x500 | від 659 zł | 93 пропозиції | ||
Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500 | від 709 zł | 90 пропозицій | ||
Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500 | від 905 zł | 87 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →