Кухонна мийка Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500
Фото 12 |
Franke Basis BFG 651 114.0259.962 780x500970x500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500
Усі ціни 97 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke BFG 651-97 zlewozmywak podstawowy szary kamienny | 2 283 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 651-97 114.0693.554 Czarny mat | 1 072 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 651-97 114.0676.277 Czarny matowy | 912 zł |
Zlew granitowy Franke Basis BFG 651-97 114.0676.272 beżowy | 1 135 zł |
Franke Basis BFG 651-97 Granitowy Orzechowy | 1 007 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Basis BFG 651 114.0259.962
Ціни на Franke Basis BFG 651 114.0259.962 |
---|---|---|---|---|
Franke Basis BFG 651-78 114.0272.605 780x500 | від 835 zł | 85 пропозицій | ||
Franke Basis BFG 651 114.0259.962 970x500 | від 875 zł | 97 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →