Кухонна мийка Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500
Фото 10 |
Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500
Усі ціни 86 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort Zlewozmywak Franke bfg 611 | 1 149 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-78 114.0676.298 Czarny matowy | 838 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Basis BFG 611-78 Czarny mat 114.0676.298 | 1 149 zł |
Franke Basis BFG 611-78 Granitowy Czarny mat | 838 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-78 114.0676.298 Czarny matowy | 838 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037
Ціни на Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 |
---|---|---|---|---|
Franke Basis BFG 611-62 114.0272.595 620x500 | від 659 zł | 90 пропозицій | ||
Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500 | від 709 zł | 88 пропозицій | ||
Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500 | від 905 zł | 94 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →