Zlewozmywak kuchenny Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500
Zdjęcia 10 |
Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500
Wszystkie ceny 92 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke BFG 611-1140205037 zlewozmywak kuchenny podstawa onyks 4 sztuki 114 | 813 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke bfg 611 | 1 149 zł |
Zlewozmywak FRANKE Basis BFG 611-78 114.0676.298 Czarny matowy | 838 zł |
Zlewozmywak granitowy Franke Basis BFG 611-78 Czarny mat 114.0676.298 | 1 149 zł |
Franke Basis BFG 611-78 Granitowy Kamienny szary | 839 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037
Ceny na Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 |
---|---|---|---|---|
Franke Basis BFG 611-62 114.0272.595 620x500 | od 659 zł | 100 oferty | ||
Franke Basis BFG 611-78 114.0258.037 780x500 | od 709 zł | 94 oferty | ||
Franke Basis BFG 611-97 114.0363.932 970x500 | od 905 zł | 87 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →