Zlewozmywak kuchenny Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433
Zdjęcia 10 |
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 |
|
Wyposażony w technologię Sanitized z dodatkiem jonów srebra do składu, która ogranicza rozwój bakterii i mikroorganizmów. Odporny na promieniowanie UV, uderzenia, zarysowania, plamy i przebarwienia.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433
Wszystkie ceny 48 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Franke MRG 110-72 Fragranit Maris zlewozmywak matowy czarny/czarny odpływ | 2 843 zł |
Komfort Zlewozmywak Franke mrg 210/110-72 czarny mat 135.0669.500 | 1 979 zł |
Zlew granitowy Franke Maris MRG 110-72 czarny mat 125.0687.260 | 1 979 zł |
Franke Maris MRG 110-72 Granitowy Szary | 1 799 zł |
FRANKE MRG 110-72 Kamienny szary 125.0687.262 | 1 979 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500
Ceny na Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 |
---|---|---|---|---|
Franke Maris MRG 210/110-37 135.0669.196 403x433 | od 1 319 zł | 45 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-52 135.0669.525 553x433 | od 1 549 zł | 60 oferty | ||
Franke Maris MRG 210/110-72 135.0669.500 753x433 | od 1 798 zł | 48 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →