Кухонна мийка Franke Kubus KBK 160 126.0335.885 545x445
Фото 7 |
Franke Kubus KBK 160 126.0335.885 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Kubus KBK 160 126.0335.885 545x445
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Franke zlewozmywak do zabudowy Kubus KBK 160 Fraceram 1260380009 biel pola | 3 369 zł |
Zlew ceramiczny Franke Kubus KBK 160 126.0380.009 biały polarny | 3 369 zł |
Franke Kubus KBK 160 Ceramiczny Kremowy | 3 369 zł |
Zlewozmywak Franke NAS RTV AGD Zlewozmywak FRANKE Kubus KBK 160 Czarny mat | 3 369 zł |
Franke Kubus KBK 160 Ceramiczny Biały polarny | 3 399 zł |
ще 14 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →