Кухонна мийка Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500
Фото 12 |
Blanco Zia XL 6S 517573 780x5001000x500 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500
Усі ціни 75 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO ZIA XL 6 S 517568 Antracyt | 1 243 zł |
Zlew granitowy Blanco Zia XL 6 S wulkaniczny szary 527400 | 1 277 zł |
BLANCO ZIA XL 6 S Silgranit czarny odwracalny, korek auto. | 1 370 zł |
Zlewozmywak BLANCO ZIA XL 6 S 517568 Antracyt | 1 243 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Zia XL 6S 517573
Ціни на Blanco Zia XL 6S 517573 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zia XL 6S Compact 523278 780x500 | від 929 zł | 117 пропозицій | ||
Blanco Zia XL 6S 517573 1000x500 | від 1 084 zł | 75 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →