Кухонна мийка Blanco Subline 375-U 516035 414х456
Фото 7 |
Blanco Subline 375-U 516035 |
|
В комплекті: відвідна арматура з кошиковим вентилем 3 1/2''
Мінімальна товщина стільниці: 25 мм. Може знадобитися випилювання на бічних стінках шафи під час встановлення миття.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Subline 375-U 516035 414х456
Усі ціни 53 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak BLANCO Subline 375-U 523727 Magnolia połysk | 1 975 zł |
Zlew ceramiczny Blanco Subline 375-U bazaltowy 523731 | 1 949 zł |
BLANCO SUBLINE 375-U Ceramika PuraPlus magnolia połysk, InFino | 1 949 zł |
Zlewozmywak BLANCO Subline 375-U 523726 Biały połysk | 1 975 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Subline 375-U 516035
Ціни на Blanco Subline 375-U 516035 |
---|---|---|---|---|
Blanco Subline 160-U 513951 190x460 | від 896 zł | 91 пропозиція | ||
Blanco Subline 320-U 513952 350x460 | від 964 zł | 113 пропозицій | ||
Blanco Subline 375-U 516035 414х456 | від 1 569 zł | 56 пропозицій | ||
Blanco Subline 400-U 515759 460x430 | від 991 zł | 118 пропозицій | ||
Blanco Subline 500-U 513953 530x460 | від 1 062 zł | 140 пропозицій | ||
Blanco Subline 700-U 523446 730x460 | від 1 233 zł | 118 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →