Кухонна мийка Elleci Zen 130 756x456
Фото 7 |
Elleci Zen 130 |
|
Мийка може додатково комплектуватися корзинчатим вентилем з заглушкою для зливу. Виготовлена з матеріалу Keratek Plus (суміш керамічних частинок і акрилової смоли).
Може продаватися без сифона і корзинчатого вентиля.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elleci 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elleci.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elleci Zen 130 756x456
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elleci LKZ13097 zlewozmywak kuchenny z granitu Keratek z jedną miską Zen 1 | 967 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 light grey (K97) KERATEK (LKZ13097) zapytajoDODATKOW | 2 199 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 LE clay (K83) KERATEK Limited Edition (LKZ13083BKM) | 2 375 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 130 K97 LIGHT GREY KERATEK LKZ13097 tel. 697 256 41 | 2 089 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 dove grey (K93) KERATEK (LKZ13093) zapytajoDODATKOWY | 2 199 zł |
ще 12 пропозицій
Модификації Elleci Zen 130
Ціни на Elleci Zen 130 |
---|---|---|---|---|
Elleci Zen 102 456x456 | від 1 709 zł | 16 пропозицій | ||
Elleci Zen 105 LKZ10597 556x456 | від 1 899 zł | 21 пропозиція | ||
Elleci Zen 130 756x456 | від 967 zł | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →