Ціни на Elleci Zen 105 LKZ10597 556x456
Фото 8 | від 1 899 до 2 300 zł Тип монтажу: врізна накладна; під стільницю; Матеріал корпуса: композит з кераміки; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 600; Розміри робочої поверхні (мм): 556x456; Розміри основної чаші (мм): 500x400x200; Вага (кг): 8.9; Країна походження бренду: Італія; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K86 Black | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 white (K96) KERATEK (LKZ10596) zapytajoDODATKOWYRABA | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 white (K96) KERATEK (LKZ10596) zapytajoDODATKOWYRABA | 1 899 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K96 WHITE KERATEK LKZ10596 tel. 697 256 410 - z | 1 954 zł |
Zlewozmywak Elleci Zlewozmywak ZEN 105 Limited Edition K96 White | 2 300 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 black (K86) KERATEK (LKZ10586) zapytajoDODATKOWYRABA | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 light grey (K97) KERATEK (LKZ10597) zapytajoDODATKOW | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 dove grey (K93) KERATEK (LKZ10593) zapytajoDODATKOWY | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 champagne (K95) KERATEK (LKZ10595) zapytajoDODATKOWY | 1 999 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 black (K86) KERATEK (LKZ10586) zapytajoDODATKOWYRABA | 1 899 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 light grey (K97) KERATEK (LKZ10597) zapytajoDODATKOW | 1 899 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 dove grey (K93) KERATEK (LKZ10593) zapytajoDODATKOWY | 1 899 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 LE clay (K83) KERATEK Limited Edition (LKZ10583BKM) | 2 185 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 champagne (K95) KERATEK (LKZ10595) zapytajoDODATKOWY | 1 899 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 LE light grey (K97) KERATEK Limited Edition (LKZ1059 | 2 185 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 LE white (K96) KERATEK Limited Edition (LKZ10596BKM) | 2 185 zł |
Komora ELLECI ZEN 105 LE black (K86) KERATEK Limited Edition (LKZ10586BKM) | 2 185 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K86 BLACK KERATEK LKZ10586 tel. 697 256 410 - z | 1 954 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K97 LIGHT GREY KERATEK LKZ10597 tel. 697 256 41 | 1 954 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 105 K93 DROVE GREY KERATEK LKZ10593 tel. 697 256 41 | 1 954 zł |
ще 1 пропозиція
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!