Ціни на кухонну мийку Elleci Zen 130 756x456
Фото 7 | від 967 до 2 375 zł Тип монтажу: врізна накладна; під стільницю; Матеріал корпуса: композит з кераміки; Форма: прямокутна; Перелив; Комплектація: Мін. ширина шафи (мм): 800; Розміри робочої поверхні (мм): 756x456; Розміри основної чаші (мм): 700x400x200; Країна походження бренду: Італія; |
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Elleci LKZ13097 zlewozmywak kuchenny z granitu Keratek z jedną miską Zen 1 | 967 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 dove grey (K93) KERATEK (LKZ13093) zapytajoDODATKOWY | 2 199 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 LE white (K96) KERATEK Limited Edition (LKZ13096BKM) | 2 375 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 130 K93 DOVE GREY KERATEK LKZ13093 tel. 697 256 410 | 2 089 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 champagne (K95) KERATEK (LKZ13095) zapytajoDODATKOWY | 2 199 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 dark grey (K99) KERATEK (LKZ13099) zapytajoDODATKOWY | 2 199 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 white (K96) KERATEK (LKZ13096) zapytajoDODATKOWYRABA | 2 199 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 black (K86) KERATEK (LKZ13086) zapytajoDODATKOWYRABA | 2 199 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 dove grey (K93) KERATEK (LKZ13093) zapytajoDODATKOWY | 2 089 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 LE light grey (K97) KERATEK Limited Edition (LKZ1309 | 2 375 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 LE black (K86) KERATEK Limited Edition (LKZ13086BKM) | 2 375 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 champagne (K95) KERATEK (LKZ13095) zapytajoDODATKOWY | 2 089 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 dark grey (K99) KERATEK (LKZ13099) zapytajoDODATKOWY | 2 089 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 white (K96) KERATEK (LKZ13096) zapytajoDODATKOWYRABA | 2 089 zł |
Komora ELLECI ZEN 130 black (K86) KERATEK (LKZ13086) zapytajoDODATKOWYRABA | 2 089 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 130 K95 CHAMPAGNE KERATEK LKZ13095 tel. 697 256 410 | 2 089 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 130 K99 DARK GREY KERATEK LKZ13099 tel. 697 256 410 | 2 089 zł |
Zlewozmywak Elleci ZEN 130 K96 WHITE KERATEK LKZ13096 tel. 697 256 410 - z | 2 089 zł |
Як оформити замовлення?Як додати магазин?
Пам'ятайте, що за достовірність інформації про ціну, гарантію та доставку відповідає сам інтернет-магазин!