Кухонна мийка Deante Zorba ZQZ X103 440x440
Відео 1Фото 14 |
Deante Zorba ZQZ X103 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Zorba ZQZ X103 440x440
Усі ціни 122 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
DEANTE ZORBA ZQZS103 granitowy zlewozmywak do zabudowy szary metalik Deant | 579 zł |
Komfort Zlewozmywak zorba Deante zqzn103 | 679 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZ 2103 Grafitowy | 579 zł |
Deante Zorba ZQZ T103 Granitowy Antracyt | 576 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →