Кухонна мийка Deante Zorba ZQZA511A 580x440
Фото 5 |
Deante Zorba ZQZA511A |
|
Мийка в комплекті зі змішувачем.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Zorba ZQZA511A 580x440
Усі ціни 42 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZQZAT11A ZORBA Granitowy zlew z kranem kuchennym metaliczny antracy | 967 zł |
Komfort Zlewozmywak z baterią zorba Deante zqza211a | 999 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZA711A Piaskowy + bateria stojąca | 571 zł |
Zlewozmywak DEANTE Zorba ZQZA211A + bateria Grafitowy | 678 zł |
Deante Zorba grafit Komplet zlewozmywak 1-komorowy z krótkim ociekaczem + | 799 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →