Кухонна мийка Deante Sabor ZCB N113 1015x510
Фото 9 |
Deante Sabor ZCB N113 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deante 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deante.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deante Sabor ZCB N113 1015x510
Усі ціни 58 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Deante ZCBC113 SABOR Zlewozmywak ceramiczny cappuccino ZCBC113 | 1 959 zł |
Komfort Zlewozmywak sabor Deante zcbc113 | 2 499 zł |
Zlewozmywak DEANTE Sabor ZCB N113 Nero | 2 279 zł |
Zlewozmywak DEANTE Sabor ZCB 6113 Biały | 1 698 zł |
Zlewozmywak Deante Sabor nero ceramiczny 1-komorowy z ociekaczem | 2 699 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →