Подрібнювач відходів Teka TR 550 (115890013)
Фото 7 |
Teka TR 550 0.55 к.с.0.75 к.с. |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka TR 550
Усі ціни 14 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA Młynek do odpadów TR-550 HZTEKMO5890013T | 939 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów TEKA TR 550 | 929 zł |
Teka TR 550 | 939 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów TEKA TR 550 | 929 zł |
ще 9 пропозицій
Модификації Teka TR 550
Ціни на Teka TR 550 |
---|---|---|---|---|
Teka TR 550 | від 849 zł | 14 пропозицій | ||
Teka TR 750 | від 1 299 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →