Подрібнювач відходів Franke Turbo Elite TE-50 (134.0535.229)
Відео 1Фото 4 |
Franke Turbo Elite TE-50 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Купити Franke Turbo Elite TE-50
Усі ціни 10 →Komfort młynek do odpadków turbo elite Franke te-50 | 1 329 zł |
Młynek do odpadów Franke Turbo Elite TE-50 134.0535.229 | 1 329 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów FRANKE Turbo Elite TE-50 134.0535.229 | 869 zł |
Młynek do odpadów Franke TE-50 134.0535.229 stal szlachetna / tworzywo szt | 1 063 zł |
Замість штатного сифона під кухонну мийку «на ура» впишеться диспоузер Franke Turbo Elite TE-50. Він перемелює харчові відходи в найдрібніші частинки, які змиваються разом з потоком води в каналізацію.
Високий крутний момент
«Під капотом» у моделі трудиться в поті чола двомагнітний двигун з підвищеним крутним моментом — його вал здійснює близько 2600 об./хв. Харчові відходи під впливом відцентрової сили розтираються по стінках подрібнюють камери, на яких закріплені самозаточуючі металеві терки. З метою запобігання розмноженню бактерій і утворення неприємних запахів на внутрішні стінки робочої камери пристрою нанесено антибактеріальне покриття Bio Shield.
Ефективність
Диспоузер перемелює в дрібний порох шкірку горіхів, яєчну шкаралупу, кісточки різних фруктів і курячі кістки, цитрусові і кавунові кірки. Непридатними для подрібнення в ньому є часточки ананаса, спаржа, артишок, гарбуз та панцирі молюсків. Під час робочого процесу подрібнювач видає мінімум шуму.
На тверду п'ятірку
Запуск пристрою проводиться натисненням на кнопку штатного пневмовимикача, яка виводиться на поверхню мийки або стільниці. Сам же диспоузер підлягає монтажу на інсталяцію з трьома болтами. Примикаючи впритул до каналізаційного зливу кухонної раковини, модель виконує завдання по змиванню частинок їжі в систему водовідведення без ризику її засмічення на «тверду п'ятірку».
Модификації Franke Turbo Elite TE-50
Ціни на Franke Turbo Elite TE-50 |
---|---|---|---|---|
Franke Turbo Elite TE-50 | від 859 zł | 11 пропозицій | ||
Franke Turbo Elite TE-75 | від 1 001 zł | 9 пропозицій | ||
Franke Turbo Elite TE-125 | від 1 135 zł | 13 пропозицій |