Rozdrabniacz odpadów Franke Turbo Elite TE-50 (134.0535.229)
Wideo 1Zdjęcia 4 |
Franke Turbo Elite TE-50 |
|
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Kup Franke Turbo Elite TE-50
Wszystkie ceny 18 →Komfort młynek do odpadków turbo elite Franke te-50 | 1 329 zł |
Młynek do odpadów Franke Turbo Elite TE-50 134.0535.229 | 1 329 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów FRANKE Turbo Elite TE-50 134.0535.229 | 869 zł |
Młynek do odpadów Franke TE-50 134.0535.229 stal szlachetna / tworzywo szt | 1 063 zł |
Zamiast standardowego syfonu z hukiem zmieści się dozownik Franke Turbo Elite TE-50. Rozdrabnia resztki jedzenia na drobne cząstki, które wraz ze strumieniem wody są spłukiwane do kanalizacji.
Wysoki moment obrotowy
„Pod maską” modelu ciężko pracuje dwumagnetyczny silnik o podwyższonym momencie obrotowym – jego wałek wykonuje około 2600 obr./min. Odpady spożywcze pod wpływem siły odśrodkowej rozbijane są wzdłuż ścian komory mielenia, na której zamocowane są samoostrzące się metalowe tarki. Aby zapobiec rozwojowi bakterii i powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, na wewnętrzne ścianki komory roboczej urządzenia nakładana jest powłoka antybakteryjna Bio Shield.
Wydajność
Dyspenser rozdrabnia na najdrobniejszy pył skórki orzechów, skorupki jajek, nasiona różnych owoców i kości kurczaka, skórki cytrusów i arbuzów. Kawałki ananasa, szparagów, karczochów, dyni i skorupiaków nie nadają się do mielenia w nim. Rozdrabniacz wytwarza minimalny hałas podczas procesu roboczego.
Na solidnej pierwszej piątce
Urządzenie uruchamia się poprzez naciśnięcie przycisku standardowego włącznika pneumatycznego, który jest wyświetlany na powierzchni zlewozmywaka lub blatu. Sam rozdrabniacz musi być zamontowany na instalacji za pomocą trzech śrub. Sąsiadując w pobliżu odpływu zlewu kuchennego, model wykonuje zadanie spłukiwania resztek jedzenia do systemu odpływowego bez ryzyka zatkania do „solidnej piątki”.
Modyfikacje Franke Turbo Elite TE-50
Ceny na Franke Turbo Elite TE-50 |
---|---|---|---|---|
Franke Turbo Elite TE-50 | od 859 zł | 19 oferty | ||
Franke Turbo Elite TE-75 | od 1 002 zł | 16 oferty | ||
Franke Turbo Elite TE-125 | od 1 135 zł | 21 oferta |