Подрібнювач відходів Franke Turbo Elite TE-75S (134.0607.344)
Franke Turbo Elite TE-75S |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Turbo Elite TE-75S
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Komfort młynek do odpadków turbo elite slimFranke te-75 slim | 1 359 zł |
Młynek do odpadów Franke TE-75S Slim 134.0607.344 | 1 359 zł |
Franke Młynek do odpadów TE-75S (134.0607.344) | 1 359 zł |
Franke Turbo Elite Slimline TE-75S | 1 239 zł |
Młynek do odpadów Franke TE-75S Slim 3/4 KM | 1 249 zł |
Franke Turbo Elite Slimline TE-75S | 1 239 zł |
Młynek Franke Turbo Elite TE-75 Stal Szlachetna | 1 079 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →