Rozdrabniacz odpadów Franke Turbo Elite TE-75S (134.0607.344)
Franke Turbo Elite TE-75S |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Franke 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Franke.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Franke Turbo Elite TE-75S
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Komfort młynek do odpadków turbo elite slimFranke te-75 slim | 1 359 zł |
Młynek do odpadów Franke TE-75S Slim 3/4 KM | 1 249 zł |
Młynek do odpadów Franke TE-75S Slim 134.0607.344 | 1 359 zł |
Franke Turbo Elite Slimline TE-75S | 1 249 zł |
Franke Turbo Elite Slimline TE-75S | 1 249 zł |
pokaż 6 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →