Подрібнювач відходів Teka TR 750 (115890014)
Фото 6 |
Teka TR 750 0.55 к.с.0.75 к.с. |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teka 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teka.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teka TR 750
Усі ціни 10 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEKA Młynek do odpadów TR-750 HZTEKMO15890014 | 1 319 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów TEKA TR 750 | 1 299 zł |
Teka TR 750 | 1 319 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów TEKA TR 750 | 1 299 zł |
ще 5 пропозицій
Модификації Teka TR 750
Ціни на Teka TR 750 |
---|---|---|---|---|
Teka TR 550 | від 929 zł | 12 пропозицій | ||
Teka TR 750 | від 1 299 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →