Rozdrabniacz odpadów Teka TR 550 (115890013)
Zdjęcia 7 |
Teka TR 550 0.55 KM0.75 KM |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Teka 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Teka.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Teka TR 550
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TEKA Młynek do odpadów TR-550 HZTEKMO5890013T | 939 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów TEKA TR 550 | 929 zł |
Teka TR 550 | 939 zł |
Młynek do rozdrabniania odpadów TEKA TR 550 | 929 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Teka TR 550
Ceny na Teka TR 550 |
---|---|---|---|---|
Teka TR 550 | od 849 zł | 14 oferty | ||
Teka TR 750 | od 1 299 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →