Zlewozmywak kuchenny Deante Sabor ZCB N113 1015x510
Zdjęcia 9 |
Deante Sabor ZCB N113 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Deante 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Deante.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Deante Sabor ZCB N113 1015x510
Wszystkie ceny 58 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Deante ZCBC113 SABOR Zlewozmywak ceramiczny cappuccino ZCBC113 | 1 959 zł |
Komfort Zlewozmywak sabor Deante zcbc113 | 2 499 zł |
Zlewozmywak DEANTE Sabor ZCB N113 Nero | 2 279 zł |
Zlewozmywak DEANTE Sabor ZCB 6113 Biały | 1 698 zł |
Zlewozmywak Deante Sabor nero ceramiczny 1-komorowy z ociekaczem | 2 699 zł |
pokaż 20 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →