Кухонна мийка Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500 клапан
Фото 15 |
Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500680х500 клапан |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500 клапан
Усі ціни 73 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO METRA 45 S Compact 527285 SILGRANIT szary wulkaniczny odwracalny z | 1 026 zł |
Zlewozmywak BLANCO Metra 45 S Compact 519572 Antracyt | 1 291 zł |
Zlew granitowy Blanco Metra 45 S Compact wulkaniczny szary 527286 | 1 124 zł |
BLANCO METRA 45 S Compact Silgranit czarny odwracalny, korek auto. | 1 274 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Metra 45S Compact 519580
Ціни на Blanco Metra 45S Compact 519580 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 45S Compact 519569 680х500 | від 1 000 zł | 33 пропозиції | ||
Blanco Metra 45S Compact 519580 680х500 клапан | від 1 000 zł | 75 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →