Кухонна мийка Schock Formhaus D-100L 1000x500
Фото 9 |
Schock Formhaus D-100L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Formhaus D-100L 1000x500
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak SCHOCK Formhaus D-100 L Alpina | 920 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Formhaus D-100 L Cristalite alpina FORMHAUS | 1 499 zł |
Schock Formhaus D-100L Granitowy Onyx | 845 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Formhaus D-100 L Alpina | 999 zł |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →