Кухонна мийка Schock Nemo N-100 570x510
Фото 10 |
Schock Nemo N-100 490x510570x510 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Schock 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Schock.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Schock Nemo N-100 570x510
Усі ціни 20 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Zlewozmywak SCHOCK Mono N-100 Polaris | 1 529 zł |
Schock Nemo N-100 Granitowy Biały alpejski | 983 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Mono N-100 Polaris | 1 529 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Nemo N-100 Cristalite alpina NEM-N100ALPM | 1 299 zł |
ще 15 пропозицій
Модификації Schock Nemo N-100
Ціни на Schock Nemo N-100 |
---|---|---|---|---|
Schock Nemo N-100S 490x510 | від 915 zł | 23 пропозиції | ||
Schock Nemo N-100 570x510 | від 983 zł | 20 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →