Zlewozmywak kuchenny Schock Nemo N-100 570x510
Zdjęcia 10 |
Schock Nemo N-100 490x510570x510 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schock 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schock.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schock Nemo N-100 570x510
Wszystkie ceny 22 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak SCHOCK Mono N-100 Polaris | 1 529 zł |
Schock Nemo N-100 Granitowy Biały alpejski | 983 zł |
Zlewozmywak SCHOCK Mono N-100 Polaris | 1 529 zł |
Zlew kuchenny granitowy Schock Nemo N-100 Cristalite alpina NEM-N100ALPM | 1 299 zł |
pokaż 17 ofert
Modyfikacje Schock Nemo N-100
Ceny na Schock Nemo N-100 |
---|---|---|---|---|
Schock Nemo N-100S 490x510 | od 915 zł | 35 oferty | ||
Schock Nemo N-100 570x510 | od 983 zł | 22 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →