Кухонна мийка Blanco Dalago 5 518848 515x510
Фото 23 |
Blanco Dalago 5 518848 |
|
Намічені на кресленні отвори під змішувач вибиваються
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Dalago 5 518848 515x510
Усі ціни 90 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
BLANCO DALAGO 5 527244 SILGRANIT szary wulkaniczny z funkcją odpływu | 1 942 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 5 518521 Antracyt | 1 187 zł |
Zlew granitowy Blanco Dalago 5 delikatny biały 527061 | 1 221 zł |
Zlewozmywak BLANCO Dalago 5 518521 Antracyt | 1 187 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Dalago 5 518848
Ціни на Blanco Dalago 5 518848 |
---|---|---|---|---|
Blanco Dalago 5 518848 515x510 | від 1 020 zł | 97 пропозицій | ||
Blanco Dalago 6 514198 615x510 | від 1 115 zł | 141 пропозиція | ||
Blanco Dalago 8 516634 815x510 | від 1 437 zł | 98 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →